اولین نگاه ما به Google Pixel Watch

google pixel watch

سالهاست شایعه شده که گوگل در حال کار کردن بر روی Pixel Watch است و طی این مدت شایعات مربوط به توسعه و لغو پروژه را نیز به طور همرمان شنیده ایم.
اگر این اطلاعات دقیق باشد ، Pixel Watch می تواند یکی از ساعت های هوشمند با ظاهری زیبا باشد. برخلاف اپل واچ ، این دستگاه از یک صفحه نمایش گرد و نسبتاً نازک برخوردار است.
تصاویر لو رفته در واقع عکس یا ارائه رسمی از سمت Pixel Watch نیستند.
طبق رندرهایی که گرفته شده این رندرها نه تنها سخت افزار ، بلکه نرم افزار را نیز بازآفرینی می کنند. گزارش شده است که گوگل به سیستم عامل پوشیدنی خود ، Wear OS ، را نیز مجهز کرده است. صفحه های ساعت در رندرها به نظر می رسد نسبتاً تمیز و عقب هستند که با تجربه کلی ارائه شده توسط دستگاه هایی مانند تلفن هوشمند Google Pixel 5 مطابقت دارد.
هنوز چیزهای زیادی درباره ساعت Pixel نمی دانیم. قابل ذکر است ، ما هنوز نمی دانیم مشخصات Pixel Watch چیست. گفته می شود که گوگل در حال کار بر روی تراشه های خود برای گوشی هوشمند آینده Pixel 6 است و این احتمال وجود دارد که Pixel Watch دارای سیلیکون ضد حساسیت نیز باشد. این احتمالاً تجربه بهتری نسبت به ساعت مجهز به تراشه قدیمی Snapdragon Wear 3100 کوالکام را ایجاد می کند.

google pixel watch
google pixel watch

Prosser می گوید که برنامه ریزی برای رونمایی از این دستگاه در حال حاضر برای ماه اکتبر برنامه ریزی شده است، که با زمانی که انتظار داریم گوشی هوشمند Pixel 6 را ببینیم مطابقت دارد. با این اوصاف ، او خاطرنشان کرد که ممکن است دستگاه به عقب رانده شود ، در این صورت ما احتمالاً تا سال 2021 آن را نمی بینیم.
در ماه های اخیر کمتر این سوال مطرح شده بود که آیا گوگل گجت پوشیدنی عرضه می کند یا خیر و این سوال بیشتر از چه زمانی است. این به خاطر این واقعیت است که Google اخیراً خرید تولید کننده گجت پوشیدنی Fitbit را بسته است. این خرید که ارزش آن 2.1 میلیارد دلار بود ، اولین بار در اواخر سال 2019 اعلام شد ، اما از آن زمان ما واقعاً هیچ گجت پوشیدنی جدیدی را از طرف Fitbit یا Google ندیده ایم یا نشنیده ایم.
با توجه به این واقعیت که احتمالاً تأثیرات Fitbit زیادی در Pixel Watch وجود دارد ، می توان انتظار داشت که تأکید زیادی بر ردیابی تناسب اندام داشته باشد.