نحوه سفارش گذاری

لیامتل شبکه های فروش متنوعی را در اختیار مشتریان گرامی قرار داده است.

شما میتوانید جهت سفارش کالاهای این شرکت به یکی از روشه های زیر درخواست خود را ثبت نمایید :

1- سفارش مستقیم از وبسایت لیامتل. کافی است به آدرس liamtel.com مراجعه فرموده و کالای مورد نظر را انتخاب کرده و پس از اتمام فرایند های سفارش گذاری، کالای خود را در محل مورد نظر تحویل بگیرید.

2- تماس تلفنی. شما می‌توانید با تماس مستقیم با دفتر فروش شرکت از طریق شماره های 66342934-021 و 66342944-021 واحد فروش، سفارش خود را ثبت کرده و در اولین فرصت، سفارش خود را دریافت نمایید.

3- خرید حضوری: جهت خرید حضوری، شما میتوانید به آدرس تهران، خیابان حافظ، بعد از تقاطع جمهوری، بازار موبایل ایران، طبقه زیر همکف، پلاک 139، موبایل مرکزی مراجعه فرموده و خرید خود را انجام دهید.

4- دیجی کالا : بسیاری از کالاهای این شرکت در وب سایت دیجی کالا نیز موجود میباشد. لذا در صورتی که موجودی کالای مورد نظر شما در وبسایت لیامتل به اتمام رسیده باشدريال شما میتوانید با مراجعه به وبسایت دیجی کالا، کالای مورد نظر را سفارش دهید. بدیهی است جهت برخورداری از شرایط فروش ویژه و خدمات مشتریان لیامتل، میبایست در زمان سفارش کالا از دیجی کالا، “لیام تلکام” را به عنوان فروشنده انتخاب نمایید.

5- شبکه های اجتماعی: اطلاعات محصولات و جشنواره های فروش محصولات لیامتل ، در شبکه های مختلف اجتماعی این شرکت از قبیل فیسبوک و اینستاگرام اطلاع رسانی میشود. شما میتوانید از طریق آدرس liamtel.ir@ در هر دو شبکه اینستاگرام و فیسبوک با ما در ارتباط باشید.