مشخصات گوشی HONOR X30 Max افشاء شد

به زودی آنر از گوشی‌های جدید خودش رونمایی می‌کند، که بالارده‌ترین آن‌ها Honor X30 Max نام دارد.

Honor X30 Max
Honor X30 Max

 

در حالی که هنوز مشخصات Honor 30i و Play5 Lite  افشا نشده است ، یک متخصص چینی مشخصات کلیدی X30 Max  honorرا به اشتراک گذاشته است.

انتظار می رود که این  کمپانی گوشی های Honor 50 و Honor 50 Liteرا هم به زودی وارد باز چین کرده و معرفی کند.باید گفت: همه این تلفن های جدید هانر مجهز به خدمات تلفن همراه Google (GMS) خواهند بود.

از آنجایی که چند روز پیش کمپانی آنر به صورت رسمی اعلام کرده است ، خدمات موبایل گوگل (GMS)به گوشی‌ها و محصولات این شرکت بازمی‌گردد و بدین صورت یکی از بزرگترین معایب گوشی‌های آنر برطرف می‌شود. با این کار انتظار می‌رود محصولات شرکت آنر افزایش فروش را تجربه کنند و سه‌ماهه‌ی مالی بهتری را برای این کمپانی رقم بزنند و به همین علت پیش‌بینی می‌شود آنر تنوع محصولات خود را نیز افزایش دهد.

اما گفتیم در چند روز اخیر اطلاعات گوشی Honor X30 Max توسط یک متخصص فعال چینی در شبکه ویبو مطرح گردیده است .

طبیق گفته های این متخصص گوشی مزبور به یکی از چیپست‌های Dimensity 1100 یا Dimensity 900 شرکت مدیاتک مجهز خواهد شد.درست مثل گوشی Honor X20 که مدتی قبل به صورت رسمی با تراشه ۶ نانومتری مدیاتک معرفی شد.

Honor X30 Max

همچنین این گوشی از یک نمایشگر غول پیکر ۷.۰۹ اینچی در طراحی آن استفاده می شود . ابعاد بزرگ این فبلت، به آن اجازه می‌دهد تا یک منبع تغذیه با ظرفیت ۶,۰٠٠ میلی آمپر ساعتی را در اختیار داشته باشد. احتمال می‌رود که شارژر این دستگاه، ٢٢.۵ واتی باشد.

اگرچه مشخص نیست سازنده برای گنجاندن دوربین سلفی از طراحی پانچ هول یا ناچ قطره‌ای در این نمایشگر استفاده کند.اما دوربین سه‌گانه یا چهارگانه‌اصلی در پشت گوشی قرار میگیرد که مجهز به سنسور اصلی ۶۴ مگاپیکسلی پیش بینی شده است .

هنوز اطلاعات بیشتری درباره دیگر فناوری های این گوشی در دست نیست، اما به زودی در تاریخ ۴ آبان رو نمایی از  این گوشی برگزار خواهد شد. انتظار می‌رود که گوشی‌های حاضر در این مراسم، آنر ۵٠ و آنر ۵٠ لایت باشند. باید ببنیم با ورود این گوشی های آنر ،جایگاه آنها در بازار دیجتال در کجا قرار خواهد گرفت .