گجت روبیکای هوشمند برای گیمر ها طراحی شد.

یکی از گجت های متفاوت اما بسیار جذاب سال 21 20 گجت WOWCube  ، یک معکب روبکای هوشمند ،که در یک استارتاپ چینی معرفی شده و در حال حاضر در مراحل آزمایشی برای ورود به بازار دیجیتال و عرضه به علاقمندان گیم می باشد.

سالهاست مکعب روبیکا یکی از بازی های پر طرفدار است، که به عنوان یک ابزار عالی برای تقویت ذهن آن را می شناسیم ، اما گجتWOWCube ، یک گجت هوشمند که با ابعاد ۷۰ *۷۰ میلی متر در هر طرف و وزن ۳۳۵ گرم می باشد، که با داشتن ۲۴ صفحه نمایش و هشت ماژول خودمختار  ،به یک گجت با تعداد زیادی بازی و کارایی های جذاب تبدیل شده است .

WOWCube

 

باید بدانید این مکعب هوشمند را می‌توان به گوگل پلی متصل و بازی‌های جدیدتری را  بر روی آن ذخیره و اضافه کرد .

این مکعب هوشمند با هر بار شارژ کامل باتری لیتیوم یون ۴۳۲۰ میلی آمپر ساعتی می‌تواند، به مدت هشت ساعت روشن باشد و شما را سرگرم کند .

جالب است بدانید قطعه‌های مختلف این مکعب به نمایشگر مجهز شده که با نیروی مغناطیسی به یکدیگر متصل می‌شوند. این مکعب هوشمند درست مثل  مکعب روبیکا در جهت‌های مختلف قادر به گردش  و بخش‌های آن قابلیت جا به جایی دارد.

 

 

 

همچنین این گجت هوشمند مناسب برای یادگیری و بازی همزمان می باشد، که دارای هشت پردازنده ، فاقد دکمه است .و امکان توسعه بازی‌های جدید بر اساس دلخواه کاربران را نیز به گیمر های خود می دهد .

مکعب هوشمند WOWCube   تنها یک وسیله هوشمند برای بازی نیس ، این مکعب می‌تواند برای اپلیکیشن‌های غیر بازی ،مانند نمایش اطلاعات مربوط به زمان، ساعت، تاریخ ، آب و هوا نیز به خوبی مورد استفاده قرار گیرد.